Jaka jest twoja obecna rutyna makijażu twarzy? (Oto moja)

w mojej obecnej rutynie makijażu twarzy …
Czy masz 2 godziny?

Nie! żartuję. Nie zajmuje mi 2 godzin, ale jest to proces. To znaczy, jedna rzecz, której nauczyłem się po drodze, jest to, że nie możesz po prostu uderzyć sh * t-tonę na twarz i oczekiwać, że wygląda “naturalnie”.

REKLAMA

Jest z pewnością sztuka, aby uzyskać skórę, aby wyglądać gładko i nie tak wybredna i zawsze poprawia moje kroki i produkty, ale oto szerokie uderzenia dla mojej obecnej rutyny …

Dla mnie pierwsza część musi być startera. Jestem wielkim wierzącego na startera. Bobbi Brown’s Extra Illuminating Wilgotność Balsam i SmashBox Finish Final Oil Całkowicie Darmowy Foundation Primer Pore Redukcja – To są te dwa, które trzymałem w mojej torbie i używając codziennie.

Po podkładu wchodzę z jakąś kombinacją lekkiego medium do pełnokładnych fundamentów, które wymieszam, ponieważ jest to dla mnie wyzwanie, aby znaleźć jeden kolor, który pasuje do mojej skóry. Plus, wiesz, twoja skóra jest zawsze zmieniająca się (filmy Bobbi Browne podkreślają to). Mogłem wczoraj trochę więcej słońca, więc mogłem mieć mniej widoczne żółte dźwięki w mojej skórze dzisiaj i znacznie bardziej różowe lub czerwone. A może nie dostałem wystarczająco dużo snu zeszłej nocy (często się dzieje), więc wyglądam bardzo zmęczony.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Ostatnio wymieszałem dwa lub znacznie więcej (zwykle dwa) z tych trzech razem: NARS All Day Luminous Waga Foundation, L’Oreal True Match Lumi lub New Diorskin Nude Air Serum Serum Spf 20.

Kolejny wygląd z podobną rutyną fundamentową / korektorową
I nie idę ciężko z tym combo. Używam jako małej fundamentu, jak mogę – tylko najsłagodniejszą kwotę – ponieważ jest to kolejny krok, który naprawdę pomaga uzyskać o wiele więcej “bezbłędnych” wyglądu lub tak blisko, jak kiedykolwiek dostaję. Biorę niewielką ilość tego samego mieszanki fundamentowej i dodać pełny korektor, który następnie używam na moich policzkach, wokół moich ust i wokół mojego nosa.

Jednak kręgi pod oczami są zupełnie inną historią i dostanę do tego za minutę.

Ustawiłem kombinację fundamentową z proszkiem, a ostatnio kochałem, to Mac Minerized Skinfinish Natural. Ale nie dopiernam tam tam Willy-Nilly. Biorę czas, aby go mieszać i buffować, więc nie wygląda tak, jak siedzi na górze.

I to jest zasadniczo dla fundamentu.

Rozwiązuję się z moją sytuacją w sprawie oka osobno i wiem, że brzmi to zaangażowane, ale staram się użyć jako niewiele każdego produktu, jak to możliwe, aby zachować obszar od wyglądu krojenia.

Tym razem zaczynam od podkładu, a ja używałem jednego o nazwie Smashbox Footh footh Hydrating pod podkładem oczu.

To bomba!

Następnie mieszam ślad, słabą ilość Kremowego kremowego korektora do wewnętrznych narożników. Po tym, jak się zmieszałem, wyznaczam go produktem, o czym nie jestem pewien, o których nie jestem pewien, o czym wiedzą (usłyszałem o tym z przyjaznego artystki makijażu) – Trish McAvoy’s Line Rafiner.

Zasadniczo to – i trudno jest dyskutować – wygładza i osiada wszystko, więc wygląda mniej koktajli. Potem to bardzo lekko ustawiam, z Mac Mineralize Skinfinish Natural.

Aaand to dla ciemnych kół.

Teraz jest to mój ogólny proces na zdjęcia, ale wiesz, że modyfikuję rzeczy po drodze, kiedy nie mam czasu na wszystko tutaj.

Jak, jeśli się spieszę, nie użyję dwóch starterów. Po prostu użyję jednego podkładu. Nie będę dostosowywać rzeczy. Po prostu użyję jednego założenia. W niektórych przypadkach pomiżam proszek. Kroki są bardzo płynne.

Jak długo to wszystko trwa, zależy od tego, jak naciśnięte jestem na czas. Jeśli jestem dylatorski, cholera tak! – Zawsze możesz poprawić wiele innych rzeczy, a cały proces fundamentowy może potrwać do 20 minut.

REKLAMA

Bez rozcieńczości, choć 10 minut. Tak. Ale mam całe moje bzdury przede mną. Mam to wszystko, gdzie jej potrzebuję, więc nie docieramy do różnych szuflad lub cokolwiek innego. Kiedy usiądę do pracy, mam wszystko przygotowane.

Jak o tobie? Jaka jest twoja obecna rutyna makijażu twarzy? (krótki przegląd)

Twój przyjazny urok dzielnicy uzależniony,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *