New Refillable NARS PRO Palettes

The Little (14 USD), a także Big (18 USD) NARS PRO Palettes
Cokolwiek robisz, jeśli jesteś podatny na zwlekanie, albo jeśli masz termin, nie możesz kroku, czy gdzieś musisz być w określonym czasie, w absolutnie żadnych scenariuszy, nie możesz rozpocząć grę z narzędziem narzędzia do budowniczego narzędzia NARS Pro narscosmetics.com.

Powtarzam, nawet tam nie idź! – Ponieważ jeśli to zrobisz, znajdziesz jesienną dziurę królika niekończącej ustanawiania, a także przestrzegając wymarzonej kombinacji cieni ciekowych, rumienionych, bronzerów, a także proszków, a także przed zrozumieniem, dwie godziny minęły, jak Tak jak twój kot będzie dostarczy ci śmierć, ponieważ jeszcze nie zabrałeś go na spacer.

REKLAMA

Jasne jest zabawę!

Na początku tego miesiąca NARS zrobił coś niezwykle fajnego. Wprowadzili dwie najwyższej jakości puste paletowe palety (duże, a także trochę), które są napełniane z niezależnie od tego, jakie pragnie twoje makijaż serca.

Teraz koncepcja pustych palety nie jest nowa. Inne istniały, podobnie jak paleta z Z, którą można uzyskać w Ulta za 20 USD (w porównaniu z 14 USD, a także 18 USD za te dwa), jednak mają one logo NARS, a także one dołączyły do ​​nowej linii NARS Włącz patelnie.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

The Little Również Big NARS Palettes w mojej łapie …

Big NARS Pro kombinacja z iPhone 6 plus na skalę

Widok z boku Big NARS Pro kombinacja z pewnym DueS Eyeshadow, a także Singles

Big NARS Pro kombinacja z pewnymi Dueami Eyeshadow, a także Singles
“Poczekaj – czy stałeś zarzuty wkładki, K?”

Tak, na pewno zrobiłem. Istnieje single do powiek, Duos Eyeshadow, rumieniec, radzić sobie z proszkami, a także bronzerów w 64 ogólnych odcieniach, które nie obejmują całej kolekcji NAR od góry do dołu (jak niesamowite byłoby, jednak?) Jednak to obejmuje Wiele tradycyjnych odcieni nararów, takich jak orgazm rumień, a także do powiek Galapagos. Ponieważ nie mają rutynowych opakowań marki, są również nieco mniej kosztowne niż zwykle. Na przykład, pojedyncze wkłady do powiek wynoszą 18 USD, zamiast rutynowego pojedynczego kosztu w wysokości 25 USD (te z rutynowymi opakowań NAR).

Big NARS Pro kombinacja z niektórymi duziami do powiek, a także singli w innym układzie
Mała kombinacja NARS Pro z iPhone 6 plus na skalę
Mała kombinacja NARS Pro z kilkoma rumieńkami (Amour, a także Dolce Vita)
Można je dostroić istniejące patelnie NAR, jak również wypełnić palety w ten sposób, jednak jeszcze tego nie próbowałem … absolutnie przejdę do tego jeden z tych dni.

Oh! – Jak również znajdują się podobnie jakieś przygotowywane palety, które są pełne rechów przez NARS Makeup Artists, co jest fajne, ponieważ lubię widzieć, co inni ludzie znajdują się też w swoich paletach.

Wymienione produkty

NARS Little Pro Kombinacja (14 USD)

NARS Big Pro Kombinacja (18 USD)

NARS Pro Kombinacja Refill Shades (18-30 USD)

Palety artysty NAR (203-337 USD)

REKLAMA

Więcej szczegółów w filmie. Jak zawsze, mówię po raz kolejny do oglądania!

Twój przyjazny społeczność uzależniony od apelacji,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *