Sponsorowany: 4 kroki do nieskazitelnej skóry z czterema ekologicznymi szczotkami Crederionion Concollection Conculation

Nowe kolekcja cera Ecotools, dostępna teraz w Walgreens

Jako uczestnik w kampanii #ecoinspire sponsorowany przez Paryż Presents, Inc., otrzymałem próbki produktu i / lub odszkodowanie za mój czas i wysiłki w tworzeniu tego stanowiska. Wszystkie myśli i opinie są moje własne.

Dopiero dnia nauki syntetyzuje, że przełomowa cząsteczka do wytwarzania lodów organicznych, która zapewnia doskonałą skórę po jedzeniu (wiesz, że byłoby hella niesamowite!), Makijaż kochankowie tacy jak ja pozostawili, musieli udawać bezbłędny wygląd.

Hej, to oznacza, że ​​dostajemy eksperymentować z większą ilością produktów, prawda? – Który jest dla mnie całkowicie w porządku, ponieważ weźmiemy wszelkie wymówki, aby grać z tymi nowymi pędzlami kolekcji cerbetionów przez ekotools.

REKLAMA

Kwiecień jest miesiącem na Ziemi, a mam przyjazne piękno na mózgu. Podobnie jak wszystkie szczotki ekotools, te cztery nowej kolekcji cery i szczotki do oczu są wykonane z kroku bezbarwne, bambusowe uchwyty i recyklingowe gliny aluminiowe. Nawet torebki, które pochodzą z nich są wykonane z naturalnych materiałów.

Szczotki z kolekcji cery EctoTools
Och, a nawiasem mówiąc, szczotki są ekonomiczne (mniej niż 10 USD każdy, a teraz dostępne w Walgreens). Na górze, z każdą sprzedaną szczotką z kolekcji cery, ekotools zrobi darowiznę $ 1, do 100 000 USD, do Global Green USA, krajowej organizacji ochrony środowiska. To nie jest złe, biorąc pod uwagę, że szczotki kosztują od 5 do 9 $ każdy, więc darowizna $ 1 na pędzle $ 5 wynosi 20%.

Walgreens świętuje miesiąc Ziemi, wyposażony w przyjazne dla szczotek i innych produktów, które pomogą Ci zobaczyć najlepsze. Zobacz, co jeszcze Walgreens znajdowało się na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Pintereście.

Naprawdę jednak, jakby same opakowanie nie było wystarczające. Bo cześć! – To opakowanie. Spójrz na wszystkie teh Pretties …

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Jestem osobą wizualną, a teal i złoto na fajkach są całkowicie do mnie.

Kolekcja cera EctoTools z lewej: pędzel do profilowania oczu, pędzel do wykończenia, pędzel do wykończenia skóry i korygująca szczotka korektora
Zasadniczo (w duchu, przynajmniej), te pędzle z kolekcji cerbetionów mówią pory, drobne linie, ciemne kręgi i miejsca do “powolnej rzutu!” Są zaprojektowane do współpracy, gdy używasz ich, aby skóra wyglądała jak najbliżej doskonale, jak to możliwe.

Och, czy wspomniałem, że włosie czują się tak miękki jak zamek włosów Ryan Gosling, które trzymam w moim biustonoszu …?

Chciałbym.

Krok pierwszy: Pędzel doskonalenia (7,99 USD)

Szczotka do zbierania kompleksowa cera EctoTools
Zwykle zaczynam od pędzla doskonalenia skóry (7,99 USD), który łączy kremy BB i CC na bezbłędne wykończenie.

Krzycz do kątowej głowicy szczotki, która pasuje starannie w spaces do spacji wokół mojego nosa. Użyłem tego pędzla, aby zastosować i mieć krem ​​bb, zabarwiony nawilżający i fundament, a bez względu na formułę, łączy się na naturalnie wyglądające wykończenie. Żaden z tych nie czuje “Hej! Mam na sobie tony makijażu twarzy! ” pasemko.

Dzięki pędzlem o wartości 7,99 $, to trochę jak dostajesz piękno Multitool. Używam go, aby zastosować kremowe produkty konturowe (kątowy kształt głowy szczotki ułatwia dostanie się tuż pod koktajlami), kremowe podświetlenia i rumieńce kremowe. YAY DO MULTATASKING!

Krok dwa: Korygowanie szczotki korektorowej (4,99 USD)

Zbieranie cery Ecotools Korygująca szczotka korektora
Po tym, jak wyżej wymieniłem skórę, robię touchups na moich policzkach i wokół moich oczu z korygującym szczotką korektorową (4,99 USD). Użyj tego, aby dotować ciekły lub proszek korektor na obszarach, w których chcesz dodatkowy zasięg.

Ma ładnie ukształtowaną głowę … Chociaż zajęło mi trochę czasu, aby się do tego przyzwyczaić. Głowica szczotki jest większa i szersza niż głowa na większości płaskich pędzli korektorowych. Kiedy już go mam, podobało mi się. Dysponuje korektor w sposób, który wygląda miękki i bez wysiłku.

Oh! – I próbowałem też z kremowymi korektorami, a także działa wspaniale.

Krok trzeci: Pędzel doskonalenia oczu (6,99 USD)

ECOTOOLS CREATION COLLECTION Eye Pulsing Pędzel
W celu ukrywania kręgów pod oczami chwyciłem pędzel doskonalący oczu (6,99 USD). Z tym jednym, chodzi o kształt. Spiczasta głowa pasuje do narożników moich wewnętrznych oczu i wzdłuż moich dolnych linii rzęsowych jak kawałek układanki.

W porównaniu z niektórymi szczotkami korektorowymi, które usuwają większość produktu, gdy zaczynam bufing, pędzel do oka łączy korektor w sposób, który utrzymuje większość produktu na mojej skórze.

Ten pędzel, podobnie jak pędzel do doskonalenia skóry, wielozadaniowani jak szef. Możesz także użyć go do …

Nałóż nawilżający lub starter na oczach i obszarze pod oczy

Mieszaj kremowy cień do powiek na pokrywy

Szybko zamiataj do powiek w proszku do zagniecenia (świetny do odcieni przejściowej)

Zaznacz wewnętrzne narożniki i kości brow

Podświetl górne kości policzkowe, nos i kokardka

Rozproszone i rozmazywać cienieNiższe rzęsy (poręczne do samodzielnych miejsc do powiek)

Krok czwarty: Matyfikujący pędzel (8,99 USD)

Ecotools Cerionion Collection Matting Enstalacja
I wreszcie, aby zakończyć, ustawiłem moją podstawę na miejscu z modyfikującym pędzlem wykończeniowym (8,99 USD), który działa z luźnymi i prasowanymi proszkami. Podoba mi się, że ona kładzie miękką welon proszku – nie tyle proszku, który mój makijaż wygląda ciężko. Myślę, że to także pędzel bronzerowy, ponieważ rozsądny kształt jest łatwy do zrozumienia w kości policzkowych.

REKLAMA

Są to dobrze zaprojektowane szczotki do ceny i są łatwe do znalezienia, ponieważ są dostępne teraz na Walgreens.

Aby dowiedzieć się więcej o ekotools i nowych szczotkach z kolekcji cery, sprawdź je na ekotools.com i / lub powiedzieć “Pozdrowienia, koledzy Miłośników Ziemi!” Na Facebooku, Twitter, Instagramie i Pintereście.

Twój przyjazny uzależniony od piękności,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *