Ciepłe złote pokrywki z brązowaną awarią liniową | Prytykowanie odpoczynku |. Eyeshadow Sugestie

Rozpoczęcie nowej książki już dziś!
Heya! zadowolony piątek. Jak Ci mija dzień?

Mój był bardzo dobry. Dzisiaj mam dzień wolny, mój pierwszy od wieków, a ja mam kilka godzin, gdy Connor jest w szkole, a ja praktycznie nie wiem, co robią. Pracowałem w weekendy przez ostatnie kilka tygodni, a czasowo nie pamiętam, że trzymałem się zajęty, zdecydowałem się, że to rok, który zamierzam w pełni objąć odpoczynek, więc dzisiaj idę jak najlepiej się zrelaksować.

REKLAMA

All I’m allowed to do are things that help refill the well, so to speak, both mentally and physically. powodzenia dla mnie, lol! Zawsze jest coś do zrobienia tutaj, a ja już zaznaczam wszystkie rzeczy, które mogłyby osiągnąć z dodatkowym czasem, jak sprzątanie łazienki, robiąc pranie, iść sklep spożywczy, przygotowywanie posiłków na weekend, wyprzedzając przed pisaniem do pracy itd. itd. Ale, nie. Nie zrobię tego. Odpoczynek jest dziś priorytetem.

Zamierzam ograniczyć potrzebę być produktywnym i po prostu zabawy dla mnie dzisiaj. Zamierzam zobaczyć kawałek okresu (myślę o “pozostałości dnia” lub “wiek niewinności”), kupuj sałatkę Blue Barn, rozpocznij nową książkę i może pomalować moje paznokcie, jeśli czuję się ambitny . Och, piążę DECAF Nespressos przez cały dzień, hahaha. Mogę nawet zdrzemnąć się, sapie!

Zjadłem moją ulubioną sałatkę na świecie, sałatka Tostada z grillowanymi krewetkami i awokado z niebieskiej Marin Barn

Kochaj mnie kawałek okresu

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Zróbmy to

Czy dobrze jesteś aktywny o swoich okresach odpoczynku? Nie jestem taki. I’m trying to get better about it, though.

Anywho, so this note is marginally related to makeup, Kathleen said this in the comments last Friday on the two-toned liner makeup post:

Naucz mnie swoich sposobów! Mogę sobie poradzić z niesamowitą sytuacją liniową. Ale czy możesz iść mnie przez cienięć do powiek? Czy żądza miodu na pokrywie i WoodWinked na wewnętrznym rogu? i siodło pod spodem zarówno jako podstawy? I never wear shadow, so I appreciate your suggestions – Thanks!

Hej, Kathleen! dziękuję za Twoje pytanie. Oto załamanie, gdzie umieściłem każdy cień na mojej pokrywie; mam nadzieję że to pomoże.

Some general tips:

Ćwicz, praktyka, praktyka. Z powiek, myślę, że zawsze dobrze jest ćwiczyć. place your shadows on your lids, blend as much as you can (use a light touch), and repeat until you get the hang of it. Ostatecznie dowiesz się, jakiego umieszczenia działa najlepiej dla kształtu oka.

Nie komplikuj. Byłbym ich stosunkowo prosty. Do one, two shades at the most. Oh, and simplify by skipping the primer if you want (or don’t). I typically opt out and just do shadow, no primer.

Smooth it out. That said, if you’re having trouble smoothing out your gradients, try dusting a light layer of powder on top of your lids first. and just keep practicing!

Alright, I’m off to go and do absolutely nothing.

REKLAMA

Twój przyjazny urok dzielnicy uzależniony,

Karen.

Str.s. Tgif!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *