Estee Lauder Pure Color Sculpting Gloss Mae Me Gme My Tune o błyszczyk do ust

Estee Lauder Pure Color Sculpting Gloss w lekkomyślnym rozkwicie. Szpieg Noodle Snake Mesmerized przez Moje Shimmer …
Jako dziecko “90. / na początku” 00s, ja i błyszczyk mają długą historię. Jednym z moich ulubionych był błyszczyk błyszczyk Bonne Bell Lip Lites. Nie pamiętam dokładnego cienia, którego błagłem, błagałem matkę, żeby mnie zdobyć, ale pamiętam tajne, pastowate uczucie na ustach po jego zastosowaniu.

Straciłem ogólne zainteresowanie produktami wargami w szkole średniej, wybierając zamiast tego na (zbyt ciężki) eyeliner i tusz do rzęs, a ponieważ zacząłem nosić makijaż o wiele częściej kilka lat temu, nie dotknąłem połysku, głównie , Wszystko, co pamiętam, jest to, że straszne lepkie uczucie.

REKLAMA

Czuję się jak wiele zmienił się w wzorach błyszczyków do ustach na przestrzeni lat, zwłaszcza gdy dotyczy to wyższych produktów końcowych. Ostatnio, ponieważ próbowałem wyrwać się z mojej regularnej rutyny makijażu, eksperymentowałem ponownie z błyszczącami, jak te dwa niezwykłe błyszczące z Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss Collection – lekkomyślny kwiat (błyszczący połysk) i Miedź Ego (połysk) – który byłem w tym tygodniu.

Estee Lauder Pure Color Envy Gloss Gloss (26 USD)
One naprawdę mnie zdumieni!

Estee Lauder Reckless Bloom (TOP) i Miedź Ego (na dole)

Miedź Ego ma lekko budowlany zasięg, a lekkomyślny kwiat ma ten sam zasięg, ale nie jest tak samo budowlany.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Chimmer? Dodatkowa warstwa lekkomyślnego kwitnienia naprawdę “UPS” współczynnik iskierki.

Zbliżenie shimmer w lekkomyślnym rozkwicie
Po pierwsze, wziąłem lekkomyślne kwitnące na spin, a mimo że bycie trochę zmęczeni migotania, podoba mi się najwięcej z tych dwóch. Cząsteczki ślimakowe są wystarczająco małe, że nie masz żadnego rodzaju poważnego uczucia, gdy zacznie wysychać, a jasnoróżowy odcień jest wystarczająco dużo koloru, aby twoje usta były naprawdę pop.

Miedź Ego, gdy próbowano, wydaje się mieć znacznie więcej odcienia niż faktycznie na moich ustach. To naprawdę satysfakcjonujące nago połysk, ale nie suszy tak ładnie, jak lekkomyślny kwiat. Zaczyna wysychać znacznie szybciej, podczas gdy lekkomyślny kwiat wydaje się znacznie bardziej nawilżający. Nosi również szybciej, soczystą do mojej praktyki kawy znacznie wcześniej niż lekkomyślne kwitnienie.

Zbliżenie miedzianego ego

REKLAMA

Nie trzeba dodawać, że te dwa błyszczące naprawdę zmieniły mój umysł o błyszczyk do ust. Są teraz dostępne w tych i innych odcieniach w Estee Lauder liczniki za 26 USD.

Z pewnością będę pracować w mojej rutynie makijażu znacznie częściej. To mile widziany wybór i dobry sposób na oddanie moich ust przerwę od suszenia mat.

Co myślisz o połysku? Czy jesteś o wiele więcej połysku lub miłośnika szminki, czy go wymieszasz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *