Mac Głośno, jak również jasne, Glow Graj w kolekcji Swatches na skórze NC42

Mac Głośno, a także usuń kolekcję, jak również Glow Graj rumieniec, obie oferowane teraz w Wybierz miejsca Mac, a także stronę internetową Mac
Człowieku, nie mogłem tego zdobyć na moim ramieniu, a także dość szybko. Przede wszystkim neutralne. Po drugie, Mac.

Poważnie, jak dobrze dobrze.

REKLAMA

Technicznie sprawdzasz dwa kolekcje Le Mac. Jeden jest głośny, a także jasny, który składa się z pojedynczych cień do powiek (18 USD), szminki (20 USD), łapglasses (18,50 USD), a także dodatkowe skinfinishes wymiarowe (37 USD każda), a także druga jest kolekcja rumieńców Glow Play ($ 30 kolory policzku Extraordinaire).

Kilka obserwacji wysokiego poziomu:

Rumienieki nie są w formule proszku standardowej. Mają kremową, skoczną formułę, a także czuje żel. Są jedwabiście. Są miękkie, a także działają najlepsze, gdy są używane z palcami. Wierzę, że będą wspaniałymi kumplami do pięciominutowego makijażu.

Jeśli chodzi o cienięć do cieni, czują się bardziej miękki niż zwykle, jak mają znacznie więcej “dawać” niż normalnie dla cieni proszkowych Mac. Mam na nich wysokie nadzieje, szczególnie ponieważ wydają się być o wiele bardziej intensywne niż zwykle.

Jeśli lubisz wygląd monochromatyczny, to jest kolekcja dla Ciebie. Istnieje szereg koordynujących produktów oczu / policzku / wargi (staje się to o wiele bardziej widoczne, gdy oddzielenie produktów do rodzin kolorowych). Lubię makijaż meczowego meczu, ponieważ uważam, że jest to proste wyrafinowane, więc jestem o tym życiu.

OPAKOWANIE! To trochę Shu Uemura, Yah? Jestem w przypadkach Usuń, a nie tylko, ponieważ wyglądają na fajnie, jednak są one również praktyczne, ponieważ jest proste powiedzenie, jakie są odcień z przodu, a także pleców.

Podoba mi się usunąć opakowania … W przeciwieństwie do podstawowej czerni Mac.
Szminki (20 USD każdy), a także łapglassy (18,50 USD każdy)

Eyeshadows (18 USD), a także dodatkowe skinfinishes wymiar (37 USD)

Więcej Glow Play Rumienie się (30 USD każdy)

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Glow Graj rumieniec (30 USD każdy)
Moje serce biło podwójny czas, kiedy wziąłem je, a także nieumyślnie powiedziałem: “Gorący cholernie!” Przed Connor (ona jest w tej fazie, gdzie się powtarza, co mówię, więc staram się ograniczyć wibrujące słowa).

REKLAMA

Co myślisz?! ekstatyczny jak ja? ? Lub czy neutralne sprawiają, że chcesz trafić na przycisk drzemki? ?

Twój przyjazny społeczność uzależniony od apelacji,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *