Makijaż na palety artysty. 2 kolory, których pragniesz: dziewięć pigmentowanych patelni sprawiają, że jest to dobra specjalna paleta zdarzeń

makijaż na palety artysty. 2 kolory, których pragniesz (42 USD)
Aktualne pragnienia:

Różowy Smoothie Smoothie, mimo że już dzisiaj miałem na śniadanie.
Czy istnieje niepisana polityka, o której nie wiem o piciu dwóch tego samego rodzaju koktajli w jeden dzień?! #głębokie myśli.

Uścisk z zakładek, ponieważ nie widziałem go, biorąc pod uwagę, że dziś rano karmiłem sos.
Zwykle “nadzoruje” mnie w moim biurze podczas rano, ponieważ lubi tu słońce tutaj, ale myślę, że jest przerażony nowymi różowymi półkami, więc ukrywa się.

Pigmenty poppina w makijażu na nowy palety artysty 42 $ VOL. 2 kolory, których pragniesz

Make up na rzecz palety artysty obj. 2 kolory, których pragniesz (42 USD)
Może przynosi nam dwa nowe palety artysty z MUFE – VOL. 1, Nudiaki, których potrzebujesz, które grałem wczoraj, a ten jaśniejszy tutaj, obj. 2, zwane kolory, które pragnąłeś.

Teraz, jeśli mój żołądek dusi się przez te następne akapity w tym poście, przepraszam. Widzisz, obecnie pragniesz obiad, oprócz tych kolorów.

Paleta mieści dziewięć patelni, które są ustawione na kolumny koordynujące kolorów trzech (lub wierszy, jeśli włączyć go na boki), makijaż na zawsze do powiek w ich wyjątkowo miękkim, szalonym kremowym żelu-dash-proszku proszku (przeformułowane ich cienie do powiek w ubiegłym roku).

REKLAMA

Jak są miękkie? Cóż, dziś rano Hub zatrzymał się przy moim biurku, aby Loiter, gdy często robi i zapytał, co robię. Zanim zdążyłem odpowiedzieć, wyciągnął i dotknął paletę.

Oczywiście, dobiegnął dużego divot w jednym z patelni, po prostu szczotkująca jego rękę Tarzana, więc musisz być trochę ostrożny z nimi … Wszystko to po prostu powiedzieć, że są bardzo miękkie. Prawie czują się jak krem, ale nie są. W ogóle nie są mokry. Są nadal prosze, ale są squishy proszki.

Nie mam na sobie tej partii kolorów, ale neutralne neutralne, które nosiłem wczoraj, który nakładałem około 10 rano i usunąłem około 8 w nocy, stracił około jednej trzeciej intensywności w tym czasie.

Nieźle, ale nie epicki.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Ale nie używałem zwykłych NARS PRO Prime w tym czasie, ponieważ próbowałem nowego korektora (nowego dla mnie, to kosmetyki bye bye pod oczami, które wkrótce zbadałem) i używałem go na moich pokrykach Primer, aby mogło wpłynąć na ogólną długowieczność cieni.

Make up na rzecz palety artysty obj. 2 kolory, których pragniesz (42 USD)
Noszenie nowego makijażu na palety artysty obj. 2 kolory pragniesz na moich pokrywych
S-924, ME-302 i ME-930
Dla tego wyglądu wziąłem przewód MUFE i użył trzech kolorów koordynujących w środkowej kolumnie. Użyłem górnego cienia jako moją podświetlenie (cień po lewej stronie na powyższym zdjęciu), a następnie mieszać turkusę i rodzaj metalicznej zieleni, który wygląda trochę jak klub Mac, razem. Zmieniłem je z tyłu ręki i zastosowałem to na moich pokrykach.

Włączyło się dużo migotania, więc chciałem też cień przejściowy. Skończyło się na chwytanie tekstury MAC i używając tego w moim zagnieceniu.

Zrobiłem też coś – coś w zewnętrznych narożnikach na głębokość przy użyciu czarnego odcienia z Mufe Nudes potrzebujesz palety.

ME-910, ME-232 i ME-700
Z lewej: I-872, D-552 i ME-512
Wszyscy powiedziano, obj. 2 Oto absolutnie flashier niż obj. 1, ale myślę, obj. 1 jest prawdopodobnie znacznie korzystniejszy dzień na dzień – absolutnie dla mnie. Myślę, że objrz. 2 jest dobrym palety w każdym razie, jak fantazyjna sukienka, którą trwasz tylko raz na jakiś czas … chyba że codziennie nosisz kolorów takich jak codziennie, w którym to przypadku dobre dla Ciebie!

REKLAMA

Ale zwykle mówiąc, widzę ten jako dużo więcej specjalnej palety imprezy dla mnie, lub, w połączeniu z partią neutralni, dobre źródło spunky kolory akcentu.

Cena: 42 USD
Dostępność: Dostępne teraz online i na makijażu na zawsze, a Sephora
Makeup i odwołanie Ocena blogu: A- (tylko rzeczą jest, myślę, że trzy najlżejsze odcienie są zbędne)

Twój przyjazny uzależniony od apelacji w sąsiedztwie,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *