Wspaniały ucieczka Monterey (z przystankiem w Carmel)

Nie byłem w Monterey ani akwarium Monterey Bay w … Cóż, wystarczy powiedzieć, że to było długi czas, więc podróż, którą wziąłem z El W ostatni weekend Hub był ogromną uczciwą. Widzieliśmy to jako to, co najprawdopodobniej będzie naszym ostatnim urlopem-y Hurra przed kobietą dla niemowląt pojawi się w marcu, więc udaliśmy się na południe w piątek.

Dysk trwał około trzech godzin. Ostatni raz poszliśmy, nie mieliśmy Yelp, aby pomóc nam odkrywać lokalizacje do jedzenia, a także nie mieliśmy GPS na naszych telefonach, które naprawdę pomaga, jeśli chodzi o odkrywanie restauracji (i Twojego hotelu), więc tym razem Wokół wierzę, że znaleźliśmy wiele zadbanych miejsc, zakamarków, a także zakwitnie, których nawet nie rozumiemy! Jest o wiele więcej do zobaczenia, jak również wokół Monterey, jak również w pobliżu Carmel (w tym pozornie niekończącą liczbę uroczych sklepów) niż myślałem. Jeśli online w Kalifornii lub będziesz odwiedzać, naprawdę mam nadzieję, że go sprawdzisz. To był jeden z najważniejszych, najbardziej fascynujących, jak również smacznych wycieczek, które zrobiłem od lat.

REKLAMA

Jedzenie? Owoce morza!? Święta Makrela! (Haha, złe plany kalkowalne

A potem jest niesamowite akwarium! W ciągu jednego życia wierzę, że byłem biologiem morskim / weterynarzem. Te wydry dang morskie są kilkoma najsłodszymi kwiatami na świecie, metoda, którą bawi się ze sobą, a także roll? Nie mogę nawet wziąć dokładnie, jak są urocze! To znaczy, mają poważny potencjał modelowania czworonożnego. Należy poinformować karty.

Oto kilka zdjęć z podróży, która była tylko kilka dni od piątku do niedzieli. W naszym ostatnim dniu, również zatrzymaliśmy Carmel (Clint Eastwood wykorzystywany do burmistrza), który jest jeszcze jednym małym miasteczkiem tuż obok Monterey.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Właśnie wierzyli, że dostaniesz trochę przebrania na spacer

Tak wiele restauracji na Wharf Fisherman’s Montereya, a także ta lokalizacja serwuje smaczny lunch
Co za widok!
Najlepiej odważny grillowany karczoch, jaki kiedykolwiek miałem w życiu
O, cześć!
Cześć!

Przychodzące!
Mój partner kuchenny na kilka minut …

Wykorzystałem, aby mieć właśnie zamek piaskowy, taki jak ten, kiedy byłem młodzieńcem (z wyjątkiem tego, że był fioletowy)
Nie rozumiem nawet od czego zacząć …

Off do akwarium!
TAKI SŁODKI!!! Rutyna urody Ottera …

REKLAMA

Twoja przeglądarka nie obsługuje tagu wideo.

Czy to nie piękne?

Baby Girl’s BARDZO Idź do morza

Oh! fantastyczne koszty, a także oburzająco smaczne super świeże ryby

Nom Nom Nom!

Rekin!

Monterey w nocy …

Carmel jest jeszcze jednym uroczem miasta, a także 15 minut od Monterey

Bard kotów …
Gdy twój kotek przecina tęczową most

KAWA! (DECAF, BLUH)

Po prostu lubię steno

To jak scena z hobbit …
Ten uroczy sklep nazywa się Jane Austen w domu
Twój przyjazny urody urody społeczności,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *